Перший бій. Поради від бійців

Досвідчені бійці поділилися з нами порадами, як діяти під час свого першого бойового зіткнення.

Коли людина вперше опиняється в спра­вжньому бою, вона стикається з неймо­вірним стресом. Це може провокувати незвичні реакції організму та викликати паніку. Крім того, якщо ви не знаєте, як діяти в таких обставинах, це може значно ускладнити ситуацію.

В цій публікації зібрано декілька порад від досвідченого бійця, які можуть допомогти під час першого бою.

Знайдіть декілька секунд, щоб зрозуміти, що відбувається. Усвідомте ситуацію, в якій ви знаходитесь: ворог намагається вас вбити, і щоб цього не сталося – ви маєте вбити його.

Згадайте все, що ви вчили. Дивіться, що роблять ваші побратими, і робіть те саме, а вони, своєю чергою, будуть спостерігати за вами.

Не забувайте слідкувати та прикривати один одного.

Не тікайте. Ви не зможете бачити ворога спиною. Поки ви зі зброєю в руках і дивитесь в напрямку ворога, ви можете захищатися і нападати. Щойно ви кинете зброю і побіжите, ви перетворитесь на жертву, а ворог – на мисливця.

Завжди контролюйте ситуацію навколо себе, дивіться на 360°. Користуйтесь укрит­тями. Іноді найкраще укриття може бути позаду вас. Зробити декілька кроків назад, щоб зайняти вигідну позицію – гарна ідея.

Розумійте різницю між укриттям від вогню та від спостереження. Укриття від очей противника не завжди зможе захистити від його зброї.

Зрозумійте, що ви на полі бою. Паніка – природна реакція, але користі від неї жодної. Зробіть декілька глибоких подихів, заспо­койтеся, прийміть ту реальність, в якій ви знаходитеся. Визначте для себе ціль і руха­йтесь з нею вперед. Ворог також в панічному стані — використовуйте це як перевагу.

Пам’ятайте: ви – частина команди, ви не один.

Перевір чи ти готовий до спротиву

Пройди тест на “Перший бій. Поради від бійців“.

Пройти тест
Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.