Полювання на вагнерівців

Росіяни кидають в бій бійців ПВК “Вагнер”, яких кухар владіміра путіна євгеній пригожин завербував в російських в’язницях. Розповідаємо чого важливо повідомляти про їх розташування.

Загалом окупанти завербували 23 тис. ув’язнених, яких використовують при штурмі як м’ясо. Причиною є те, що їх смерть не резонує в російського суспільства й тому дозволяє росіянам не думати про втрати. Фактично ворог обмінює життя дешевих бійців на життя українців.

З ув’язнених формують штурмові загони, при штурмі використовують аеророзвідку, завдяки яким командири груп спостерігають за діями “підлеглих”. При цьому, ці втрати не деморалізують ПВК “Вагнер”, адже кваліфікований особовий склад й керівництво не бере участь в штурмі. 

Водночас місцеве підпілля продовжує надавати дані щодо розміщення вагнерівців на тимчасово окупованих територіях, що дозволяє завдавати ударів по пунктах управління. 

Нагадаємо раніше ми писали, що пригожин використовує війну для підсилення своїх позицій, адже вже готується до боротьби за “престол”.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.