Попри псевдореферендуми, українське підпілля продовжує нищити окупантів, – огляд з ТОТ

Кремль провів своє пропагандистське шоу під назвою «референдум», але спротив загарбникам на тимчасово окупованих територіях не припинився. Центр національного спротиву розповідає як минув останній тиждень для українського підпілля.

Ліквідація ворогів

25 вересня в тимчасово окупованому Херсоні внаслідок ракетного удару загинув колишній нардеп та колаборант Олексій Журавко. Він був народним депутатом 5 та 6 скликання парламенту. У 2014 році переїхав до Росії та цього року повернувся до Херсону, де співпрацював з представниками «адміністрації» окупантів.

Проте це не єдиний зрадник, хто оцінив точність українських ракет. 30 вересня внаслідок удару ЗСУ ліквідовано так званого першого заступника окупаційної адміністрації Олексія Катєрінічова. Окупант «пропрацював» на цій посаді трохи понад місяць. До цього він протягом 25 років служив у прикордонних військах та у підрозділах ФСБ Росії, яке й курує окупацію регіону.

Та не лише ракети нищать ворога. 29 вересня у тимчасово окупованому Мелітополі зранку вибухнув автомобіль, що належить «начальниці» псевдо департаменту освіти в окупаційній адміністрації.

Вибух стався біля промислово-економічного коледжу. В результаті було знищено авто місцевої колаборантки Олени Шапурової, яка займається впровадженням «російської освітньої програми», в межах якої фактично поширюється російська пропаганда серед українських дітей. До окупації зрадниця очолювала вищезгаданий коледж. В результаті вибуху вона не постраждала, але поранення отримав її чоловік – Роман Дзюба, якого раніше вона призначила директором місцевої 15-ої школи.

Українське підпілля буде й надалі нищити ворогів й передавати дані ЗСУ щодо їхнього місцеперебування. Відтак кожен колаборант та окупант на українській землі буде відповідати за свої вчинки.

 

Псевдореферендум як свято фарсу 

На цьому тижні окупанти провели псевдореферендум, який в їхній уяві має легалізувати приєднання окупованих територій. Немає сенсу говорити про ті віртуальні цифри явки й підтримку серед населення, адже це лише перемикання фокусу уваги. Росіяни так і не змогли імітувати великі черги й показати роботу «переповнених» дільниць.

Все це шоу тривало 5 днів, під час яких озброєні російські солдати ходили за місцем проживання місцевих. Від голосуючих не вимагались документи й фактично голосувати міг будь-хто й необмежену кількість раз. Все це зроблено через необхідність приховати низьку явку.

Зокрема, зафіксовані випадки, коли росіяни платили 40 тис. рублів за показове голосування на псевдореферендумі. Так, в обов’язки масовки входило голосування на камеру з російським прапором й подальший коментар «пресі». Таких людей на автобусах звозили на Запорізьку атомну електростанцію, де вони на камери вдавали з себе працівників, що підтримують псевдореферендум. Масовка роздавала інтерв’ю проросійським пропагандистським ЗМІ та вигукували слова підтримки Росії та псевдореферендуму, після чого пішли до автобуса, в якому проводилося «голосування», і показово заповнили бюлетені. Ні про яку «таємницю голосування» мови не йшло.

Також росіяни намагались зімітувати флешмоб зі спалюванням українського паспорта після псевдореферендуму. За це окупанти платили 10 тис. рублів. Та й тут масовості не вийшло, адже позбавлятись українського паспорта не поспішають навіть ідейні прихильники русского миру, бо російський паспорт виконує лише функцію макулатури й не дає його власнику жодного привілею.

Водночас окупанти намагались створити ілюзію визнання псевдореференжумк  з боку світової спільноти. Для цього вони звезли на ТОТ маргіналів, які годуються Кремлем, з різних країн світу. Детально про них за посиланням.

Після псевдореферендуму головний окупант підписав юридично нікчемні укази про «визнання незалежності» Херсонщини та Запоріжжя. Все це необхідно для створення умов для подальшої масової мобілізації на захоплених територіях. 

 

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.