Російські ПКС б’ють по мешканцях Донецька

Росіяни намагаються перекласти на Україну авіаудар по Донецьку, який напередодні по місту наніс літак російських повітряно-космічних сил.

Російські пропагандисти одразу взялись висвітлювати це як обстріл мирного населення з боку Сил оборони України. Проте, як завжди, не узгодили деталі. У їхньому матеріалі зазначалось, що авіабомба “американська”, хоча деталі, які вони засвітили під час знімання виказують звичайну авіабомбу ФАБ-500 М62. 

планеруюча ФАБ-500

Росіяни, як завжди, наспіх та кривими руками намагались зробити з неї аналог американської JDAM-ER – планеруючої авіабомби, проте очікувано нічого путнього з цього не вийшло. Результат бойового застосування – на фото, також бачимо механізм коригування польоту бомби який відвалився. 

фаб-500 пристрій керування фаб-500

Російські авіатори намагаються не наближатись в зону дії ППО Збройних сил України, й скинули авіабомбу надто рано і вона впала не розірвавшись у двір цивільним мешканцям Куйбишевського району Донецька (десь на вул. Грекова, вулиця червоним позначена) та механізм корекції польоту бомби (вул. Містобудівельників 45).

падіння ФАБ-500 карта Донецька

І це вже не перший випадок, раніше вже фіксувались випадки про російські авіабомби, які падали у двори цивільних в центральних та східних районах Донецька. 

Зауважимо, що також важливим моментом є те, що  російське озброєння не визначається точністю, адже їх заявлені тактико-технічні характеристики не відповідають дійсності.  Зокрема, раніше російська пропаганда відзвітувала про початок використання керованої ракети “Гром-Э1”, яка створена на базі  радянської ракети Х-38. 

Проте ось кадри, де залишки такої ракети знайдені в полях, вже ракета не відпрацювала по цілі й лише дивом не влетіла в один з цивільних будинків.

Саме так й виглядає “звільнення Донбасу”, про який заявляє рф. Бомбардування українських міст безоглядно на втрати цивільного населення заради задоволення колоніальних амбіцій росіян.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.