Російське шоу про “приєднання територій” не має жодних правових наслідків

Російська пропаганда завершила шоу під назвою “референдум”, й головний диктатор “ратифікував” договори щодо приєднання окупованих територій до складу рф. Проте у реальності – ці договори юридично нікчемні.

В Україні ні для кого не секрет, що ніяких “референдумів” на окупованих територій не було. Росіяни навіть не змогли зімітувати таємницю голосування та явку виборців, тому влаштували 5-ти денний цирк з солдатами та обходом будинків.

Не секрет, що так званих референдумів не було, й для всього цивілізованого світу. Жодна країна, крім купки сателітів Кремля, не визнає “волевиявлення”, а з ним й спробу анексії цих територій.

Та головне, для самих росіян не секрет, що волевиявлення не було. Самі росіяни влаштовують цей фарс виключно аби зробити “окупацію з людським обличчям” для внутрішнього глядача. Проте в реальності ці документи та підписи не мають юридичної сили, адже є нікчемними.

Україна поверне собі всі загарбані території попри всі “референдуми” й інші фальсифікації росіян. А з тим, всі українці матимуть змогу повернутися до своїх рідних домівок.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.