Росія не визнає свої паспорти, які роздає в Україні

Українські розвідники повідомляють, що рф не визнає власні паспорти, які незаконно видає на території псевдореспублік “лднр”, а їх власників не пропускають через кордон. 

Після наступу українських Сил оборони різко змінились настрої проросійськи налаштованих жителів ОРДЛО.Відзначається невдоволення ходом проведення так званої “спеціальної операції” та діями російського уряду”.Панує думка, що РФ здає інтереси “республік”. Ці настрої додатково посилились після того, як з’ясувалось, що видані на території ОРДЛО російські паспорти не мають юридичної сили на території рф”, – повідомили в ГУР. 

Центр національного спротиву неодноразово вказував на те, що паспортизація на тимчасово окупованих територіях відбувається виключно для використання цивільного населення, як ресурсу. Зкорема чоловіків-власників російських паспортів примусово мобілізуовують до військ рф та відправляють на фронт. 

Відтак Центр національного спротиву закликає бойкотувати паспортизацію ворога й евакуюватись з окупованих територій на період операції ЗСУ зі звільнення регіону.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.