Росія продовжує технічний регрес Запорізької АЕС

Росія намагається якнайшвидше підключити Запорізьку АЕС у свою енергосистему. 

Це завдання доручили абхазькому приматологу Карчаа Ренату Івановичу, який являється радником генерального директора російського концерну “Росэнергоатом” (типове кадрове призначення в рф). Саме ця людина запевняла директора МАГАТЕ Р.Гроссі, що українські снаряди “роблять сальто” при контакті з землею.

Так званим генеральним директором АТ “Эксплуатирующая организация Запорожской АЭС” (незаконне підприємство утворене окупантами для управління ЗАЕС, входить у структуру корпорації “росатом”) призначено Романєнко Алега Євгеньєвича, який донедавна обіймав посаду головного інженера Балаковської АЕС (Саратовська обл. рф). Даний росіянин незаконно перебуває на Запорізькій АЕС ще з березня місяця з метою вивчення особливостей управління станцією.

Окупанти поспішно проводять заходи з переведення системи зберігання відпрацьованого ядерного палива на ЗАЕС на російські стандарти, а також пристосовують усіх ядерних реакторів ЗАЕС до використання російських паливних збірок. Наразі чотири з шести ядерних реакторів ЗАЕС працюють з використанням паливних збірок американської компанії “Westinghouse Electric Company”, що проводилось в рамках унезалежнення України від російської сировини для наших АЕС.

Показово, що присутність Р. Карчаа на ТОТ Запорізької області збіглася у часі із зустріччю директора МАГАТЕ Р. Гроссі з в.путіним,11 жовтня у Санкт-Петербурзі. Чергове підтвердження того, що російська верхівка має представників міжнародних організацій за бовдурів, яким говорить одне, а чинить зовсім протилежне.

Окупанти силою примушують працівників Запорізької АЕС підписати до “трудові договори” з новоствореною росіянами управляючою компанією. У разі відмови працівникам погрожують забороною перебування на території станції. Персоналу заборонили покидати межі окупованого регіону.

Окупанти постійно посилюють охорону на території станції, зросла кількість постів, що свідчить про те, що почувають вони себе невпевнено. Відомо, що віднедавна частину станції контролює бандформування кадирова – собр “ахмат”, який розмістив свою техніку та озброєння безпосередньо в турбінних залах №1 та №2.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.