Росіяни брехнею намагаються змусити українців отримати паспорт окупантів

Ставленики окупантів на ТОТ Донецької, Луганської, Запорізької і Херсонської областей активно розганяли нісенітницю про те, що з 30 жовтня громадяни України та особи без громадянства на ТОТ офіційно визнаються кремлем “громадянами” рф. 

На жодних офіційних ресурсах рф це не згадується, тож це ознака типової російської дезінформації, що має на меті переконати громадян України у безвиході та примусити змиритись з існуючим станом справ.

Єдиним документом де згадується відповідне положення це стаття 5 т.зв. “договорів” між рф та підконтрольними їй квазіутвореннями про “прийняття” і “утворення” у складі рф нового “суб’єкта” (підписані 30 вересня), згідно з якими громадяни України та особи без громадянства на ТОТ нашої Держави визнаються “громадянами” рф.

Чергове порушення норм міжнародного права, яке вчиняє вище військово-політичне керівництво росії. Проте навіть такі дії кремля є суттєвою, але недостатньою умовою для набуття жителями ТОТ Півдня і Сходу України російського громадянства. Навіть згідно із  законодавством рф (федеральний закон від 31 травня 2001 року №62-ФЗ “О гражданстве российской федерации”), особа, яка набуває громадянство країни-агресора, зобов’язана:

  1. особисто подати заяву про визнання громадянином рф та прийом у громадянство;
  2. пройти обов’язкову дактилоскопічну реєстрацію та фотографування у територіальному органі міністерства внутрішніх справ росії з питань міграції;
  3. скласти присягу громадянина рф та отримати російський паспорт.

Всі розповіді росіян про “автоматичне отримання” російського громадянства мешканцями ТОТ є лише спробою деморалізувати місцеве населення аби зменшити його спротив.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.