Росіяни депортують українців з Каховського району

Окупанти продовжують депортацію місцевого населення Херсонської області. Зоною так званої “евакуації” визначили 15 кілометрову ділянку вздовж лівого берега Дніпра. 

 

З 6 листопада росіяни примусово “евакуюють” мешканців Голо Пристанської, Олешківської, Каховської, Горностаївської, Великолепетиської та Верхньорогачицької громад. В першу чергу вони проводитимуть її з населених пунктів вздовж Дніпра, де зараз росіяни активно облаштовують лінію оборони. 

 

У звільнених помешканнях росіяни розміщують своїх військовослужбовців, які насильно проникають у приміщення та принагідно вдаючись до мародерства.  

 

Разом з тим аби ускладнити життя місцевого населення та змусити його до виселення росіяни крадуть майно медичних закладів. Зокрема з Горностаївського центру ПМСД та Центральної міської лікарні Нової Каховки вивезено усе медичне обладнання та медикаменти на територію тимчасово окупованого Криму.

 

Раніше окупаційну адмінісрацію на тимчасово окупованих територіях Херсонської області перемістили з Херсона до Генічеська.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.