Росіяни назбирали ще 250 вчителів для відправки на окуповані території

Українські освітяни відмовляються працювати на окупантів, то росіяни завозять своїх “спеціалістів”.

Так, відомо про 250 вчителів з різних регіонів, які погодились поїхати в “відрядження” до тих, хто вже приїхав на тимчасово окуповані території. Завданням цих вчителів по факту стане пропаганда українським дітям та організація “навчального процесу” російською мовою, тобто русифікація.

Зауважимо, що навіть російські “педагоги” не поспішають погоджуватись на відправлення до України. Справа в тотальному спротиві й “нестабільній” для них ситуації. Тому російська влада застосовує метод батога та “білої лади”, обіцяючи статус учасника бойових дій та більшу зарплату за роботу на окупованих територіях, а в інакшому випадку проблеми на роботі.

Водночас окупанти погрожують батькам українських дітей позбавленням батьківських прав за відмову здавати дітей в їх псевдонавчальні заклади. 

Нагадаємо, на Луганщині російські вчителі проводять підготовку до т.зв. референдуму. Так, в смт Лутугине підготовкою до пропагандистського шабашу займаються звезені вчителі з Ульяновської області. Загалом в регіоні майже всю освітню галузь через нестачу бажаючих серед місцевих віддали під росіян.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.