Росіяни не можуть виявити членів підпілля та не можуть захистити своїх колаборантів, – огляд з ТОТ

Ворог продовжує розкрадати тимчасово окуповані території й посилювати репресії, та все одно не може припинити діяльність підпілля в захоплених регіонах. Центр національного спротиву підготував новий дайджест головних подій тижня на ТОТ.

Окупанти не здатні захистити зрадників

Окупанти не контролюють тимчасово загарбані території й не можуть гарантувати безпеку зрадникам. Тож 6 грудня у Мелітополі пролунав вибух, внаслідок якого постраждав місцевий зрадник Микола Волик.

Вибух пролунав о 6:30 поблизу під’їзду, де живе колаборант. Після вибуху Волик потрапив до лікарні. Зрадник займався «кришуванням» бізнесу, обіцяючи «спокій від окупантів». У випадку незгоди власники бізнесу відправлялися на «підвал».

Тим часом українська символіка продовжує активно поширюватися містами та селами тимчасово окупованих територій. Зокрема, учасники руху «Жовта стрічка» лише на цьому тижні виходили на вулиці Генічеська, Мелітополя, Енергодару, Луганська та Донецька.

Зокрема, завдяки роботі підпілля, яке розповсюджує інформацію щодо депортації нашого населення до РФ, все більше людей розуміють справжні наміри окупантів. Відтак все більше мешканців ТОТ не хочуть «евакуйовуватися» на території РФ, адже за фактом це депортація.

Посилення репресій

Після проведення референдуму росіянам вже не потрібно було «грати в народну любов», тому вони все більше вдаються до репресивних методів аби виявити партизанів. Хоча за фактом арештовують всіх, хто на їх думку недостатньо лояльний путінському режиму. 

Для репресій окупанти планують збільшити на 44 тис. кількість співробітників слідчого комітету. Пояснюється відповідне розширення захопленням нових територій. Проте за фактом йдеться про організацію та легітимізацію репресивної машини.

Раніше росіяни анонсували створення так званих судів, які будуть виносити вироки українцям на тимчасово окупованих територіях. Фактично, планується створити повний цикл репресій, який буде розслідувати справи й виносити юридично нікчемні вироки та в подальшому ув’язнювати українців на території РФ.

Також на тимчасово окупований південь прибули нові групи ФСБ для пошуків українського підпілля. Їх завданнями буде радіоелектронна розвідка, прослуховування розмов, слідкування за інтернет-трафіком й глушіння сигналів під час руху військової техніки РФ.

Мародерство

Ворог активно мародерить тимчасово окупований Бердянськ, цього разу росіяни розграбували гаражні кооперативи. При обшуку окупанти переписували дані власників, якщо ж таких не знаходили, то двері відчиняли болгаркою. Були зафіксовані випадки коли з таких гаражів забирали автомобілі, та навіть інструменти.

Також окупанти вивезли з Нової Каховки всю техніку з місцевої пожежної частини та з лікарень. З пожежної частини вивезли всі машини для гасіння, польові кухні та меблі з приміщення. З лікарень також було вивезено медичне обладнання, машини швидкої, меблі та навіть двері.

Крім цього ворог продовжує викрадати дітей, й розпочав вербувати в’язнів на ТОТ. Зокрема, так звана приватна військова компанія «Вагнер» вже отримала дозвіл на «рекрутинг».

Зокрема, йдеться про тимчасово окуповані території Донецької області. Місцеві гауляйтери (так зване керівництво ДНР) дали згоду на початок вербування спеціальним рішенням.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.