Росіяни не змогли знайти масовку для імітації “волевиявлення”

Окупанти планують провести свій “референдум” 23-26 вересня, але враховуючи відсутність підтримки місцевих вигадують причини як приховати низьку явку.

Вчора лідери т.зв. ДНР оголосили про варіант проведення “референдуму” онлайн аби “забезпечити безпеку”. Гауляйтери Запорізької області пішли далі й оголосили що голосування буде за місцем проживання. Зауважимо, про це в серпні про цей варіант попереджав Центр національного спротиву.

Фактично, окупанти планують посилати по домівках “бригади”, які складатимуться з членів “ДВК” та поліцаїв. Тобто ніякої таємниці голосування не буде, та головне, що такі завдяки цьому можна “пояснити” низьку явку на псевдореферендум.

Водночас Центр національного спротиву закликає мешканців регіону евакуюватись з ТОТ, адже всі ці “референдуми” потрібні лише для початку мобілізації, про яку вже говорять колаборанти.

Якщо ж змоги залишити регіон прямо зараз немає, то ігноруйте “референдум”, не ходіть на дільниці та не відчиняйте двері квартири у період його проведення незнайомим людям.

Нагадаємо, раніше Центр національного спротиву виклав в мережу дані членів так званих “виборчих дільниць”. Ознайомитись зі списком можна за посиланням.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.