Росіяни переслідують протестантські конфесії на ТОТ

Окупанти чинять тиск на представників всіх конфесій, крім церкви московського патріархату, на тимчасово окупованих територіях. Зокрема ворог закриває церкви різноманітних протестанстських конфесій.

Так, окупанти віджали будівлю церкви християн віри Євангельської у Мелітополі. Окупанти хоча й видали пастору спочатку дозвільні документи, та згодом просто захопили приміщення та відібрали ключі.

В місті майже не лишилось діючих протестантських церков, адже більшість їх експропріювали окупанти для своїх потреб. Зазначимо, що схожа ситуація й в інших захоплених населених пунктах.

Нагадаємо, раніше росіяни почали займатись “інтеграцією” церков на тимчасово окупованих територіях, в межах якої в регіоні залишаться лише підконтрольні кремлю церкви.На ТОТ почала діяти відповідна програма “сприяння релігійним організаціям в інтеграції до російського соціокультурного простору”. Нею займається ГО “російська асоціація захисту релігійної свободи”, яка фінансується за рахунок грантів президента рф.

Фактично, організація займається ревізією майна інших конфесій аби надалі знищити всі протестантські рухи, помісну православну церкву України та мусульманські осередки, які не підконтрольні духовному управлінню мусульман рф. Аналогічну політику Москва вже відпрацювала свого часу в Криму.

 

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.