Росіяни перетворюють Запорізьку АЕС на військову базу

Окупанти збільшують військову присутність на ЗАЕС в Енергодарі.

Станом на зараз російських військових на ЗАЕС вже більше, ніж персоналу, що працює на станції. Таким чином окупанти нагнітають ситуацію, щоб і далі проводити ядерний шантаж.

Водночас нещодавно, стало відомо, що окупанти готують попередній план евакуації працівників «росатому» на захопленій Запорізькій атомній електростанції.

Колаборантів та звезених росіянами працівників «росатому» попередили, що незабаром може початись примусова евакуація й тому вони мають надати список родичів та бути готовими виїхати за першим сигналом.

Нагадаємо, окупанти викрадають працівників Запорізької атомної електростанції для «профілактичних бесід» у катівнях, аби ті підписували брали паспорти рф. Так, ворог створив «кишенькову» професійну спілку, до якої примусово мають приєднатись всі працівники станції, а для вступу необхідно отримати паспорт ворога. Всіх незгодних вивозять та катують.

Сьогодні кожен мешканець ТОТ може допомогти наблизити нашу перемогу. Для цього закликаємо інформувати про розміщення та пересування ворога.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.