Росіяни продовжують примусову паспортизацію мешканців півдня

За інформацією, отриманою від мережі руху опору на тимчасово окупованих територіях Херсонської області ворог продовжує заходи спрямовані на примусову паспортизацію місцевого населення.

Зокрема, в Залізному Порту застосовується наступна схема залучення населення до отримання паспортів рф – в першу чергу складаються списки осіб, які претендують на отримання соціальних виплат (пенсії, пільги, допомога по безробіттю), після чого вказана категорія примусово отримує червону макулатуру під загрозою позбавлення виплат.

Також застосовується схема тиску на бізнес – коли скасовуються ліцензії, відкликаються дозволи та розпорядження, або взагалі забороняється ведення підприємницької діяльності до моменту отримання власниками бізнесу паспортів рф.

Нагадаємо, мешканці Мелітополя винайшли нові способи ігнорувати паспортизацію ворога.Так, головне стати в електронну чергу й пропустити її, що автоматично змусить вас заново записатись в чергу й так повторювати процедуру. Це полегшує перевірку на блокпості, адже ви маєте повідомлення щодо запису в чергу на паспорт.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.