Росіяни продовжують викрадати українських дітей

Лише за перший тиждень листопада з тимчасово окупованих районів Луганщини вивезли понад 300 дітей. 

Окупанти під різними приводами продовжують викрадати українських дітей з ТОТ.  Зокрема понад 100 дітей вивезено нібито на оздоровлення до Санкт-Петербурга. 92 неповнолітніх було вивезено до Новосибірської, Ленінградської та Тюменської областей рф на усиновлення. Ще майже 100 діток було викрадено з Луганського міста Брянка та перевезено до Брянська. Там діє місцевий Центр вивчення дітей. Після того, як вони пройдуть спеціальну перевірку їх розподіляють по різних навчальних закладах у віддалених російських регіонах. 

Фактично, росіяни беруть українських дітей в полон, аби заманити на територію рф їхніх батьків. Адже для того, щоб забрати дитину з “лікування”, або ж “навчання” – необхідно їхати у відповідне місто на території рф. Після чого росіяни планують розквартирувати їх там під приводом того, що неможливо повернутися на територію, де оголошений воєнний стан.

Росіяни націлено проводять геноцид серед населення України. Детальніше про те, як окупанти викрадають наших дітей – читайте в нашому матеріалі.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.