Росіяни розробили програму з русифікації української молоді на 10 років

Ворог планує за 10 років змінити думку населення на тимчасово окупованих територій й для цього вже розробив відповідну програму.

Напередодні окупанти провели опитування щодо настроїв серед молоді, яке виявило, що молодь півдня не підтримує окупантів. Тому вони вирішили активізувати роботу з українськими дітьми.

Ключову роль в цьому мають стати мілітарні об’єднання по типу гітлер’югенду в часи нацистської Німеччини. Зокрема на ТОТ вже прибув заступник начштабу юнармії віктор кауров, який провів зустріч з гауляйтерами сальдо та баліцьким.

Окупанти також планують посилити акцент на ролі росії в другій світовій, зробити регулярними виступи “ветеранів сво” в школах, й загалом збільшити “години патріотизму” у школах.

Зауважимо, росіяни проводять політику знищення самоідентифікації дітей на тимчасово окупованих територіях. Окремо варто зазначити “молодіжні рухи”. Останні створені по типу “волонтерських”, але в більшості є масовкою. Першим подібним був “юг молодой”, який складається зі звезеної на ТОТ молоді, яка імітує підтримку окупації з боку місцевих. Також росіяни створили “Рух перших”, який є щось подібним до комсомолу й має ознаки тоталітарного культу.

 

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.