Росіяни створили ще один пропагандистський осередок на ТОТ

телебачення, пропаганда

Окупанти створили “регіональне відділення союзу журналістів рф” на тимчасово захоплених територіях Луганської області.

Аналогічні відділення окупанти відкривають й на інших захоплених регіонах. Фактично ці відділення куруються росіянами й необхідні аби централізовано узгоджувати “лінію партії” між створеними окупантами псевдомедіа. 

Головою фейкової структури на Луганщині став євгеній мурильов, – колишній організатор окупаційних конкурсів краси й згодом працівник “мвд лнр”. Наразі він є заступник відділення російського ВГТРК на ТОТ Луганщині. 

Тобто окупаційний поліцай буде імітувати з себе журналіста й слідкувати за зібраних з вулиці “журналістами”, які організовано поширюють російську пропаганду через мережу новостворених медіа. 

Ще одним завданням “союзу журналістів” є організація виїздів “журналістів” на навчання до москви, де їх будуть навчати промивати мізки українцям.

Зауважимо, що робота на російське державні медіа, або медіа які фінансуються з російських грантів є кримінальним злочином за який кожен нестиме покарання.

Нагадаємо, раніше росіяни створили “новинні агентства” на Запоріжжі та Херсонщині. Їх очолили росіяни, зокрема курує ці помийки алєксандр малькєвіч з санкт-пєтєрбурга.

Також Кремль планує створити нове “інформаційне агентство” на тимчасово захоплених землях Донецької та Луганської області, де працюватимуть завербовані іноземні співробітники фсб.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.