Росіяни так і не змогли знайти достатню кількість колаборантів на Херсонщині аби сформувати “уряд”

4 липня головний колаборант Херсонщини володимир сальдо, який імітує роботу керівника захопленої області, оприлюднив список “уряду Херсонщини”.

Головою окупаційного штабу став ФСБ-шник Сергій Єлісєєв, який не має відношення до України. Його заступниками стали Володимир Безпалов з Калінінграду, Михайло Родіков з Московщини, який раніше працював гауляйтером в Севастополі та олексій ковальов.

Тобто вся верхівка уряду, крім ковальова, це росіяни. Цей красномовний факт свідчить, що окупанти так і не знайшли достатню кількість колаборантів, яким можна довірити відповідні посади. Адже через кадровий дефіцит не можуть знайти навіть простих робочих в комунальні підприємства, не кажучи вже про керівний склад. Єдиним виключенням стала маріонетка олексій ковальов, який нібито пережив раніше замах на своє життя. Щоправда, в Херсоні йому вже повідомили, що справжній замах буде для нього вже останнім. 

Тому не виключено, що єдиний українець за паспортом в окупованому уряді ненадовго. Проте враховуючи тенденцію на південному напрямку, весь цей уряд незабаром буде в кращому випадку буде “урядом в екзилі”.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.