Росіяни утискають непідконтрольні конфесії

Кремль продовжує реалізовувати плани з взяття під контроль тимчасово окупованих територій.

В російській моделі церков є лише методом донесення потрібної інформації для контролю населення, при цьому церков працює у зв’язці з Кремлем. Останній забезпечує підконтрольним конфесіям монополію на захоплених територіях.

Наразі росіяни піддають низку уонфесі на ТОТ репресіям, зокрема обшуки провели в парафіях ПЦУ, УГКЦ й “Свідків Єгови”. Деяких членів релігійних громад було затримано.

Це все відбувається на фоні зустрічі гауляйтера євгенія баліцького з кірілом гундяєвим – очільником московської церкви. На ній колаборант пообіцяв сприяти російським релігійним діячам в діяльності на ТОТ.

Нагадаємо, раніше росіяни почали займатись “інтеграцією” церков на тимчасово окупованих територіях, в межах якої в регіоні залишаться лише підконтрольні кремлю церкви.На ТОТ почала діяти відповідна програма “сприяння релігійним організаціям в інтеграції до російського соціокультурного простору”. Нею займається ГО “російська асоціація захисту релігійної свободи”, яка фінансується за рахунок грантів президента рф.

Фактично, організація займається ревізією майна інших конфесій аби надалі знищити всі протестантські рухи, помісну православну церкву України та мусульманські осередки, які не підконтрольні духовному управлінню мусульман рф. Аналогічну політику Москва вже відпрацювала свого часу в Криму.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.