Росіяни “узаконюють” викрадення українського зерна з ТОТ

Окупанти продовжують намагання інтегрувати тимчасово окуповані регіони України під російське законодавство.

Російські канали комунікації розпочали нову інформаційну кампанію з нібито переходу регіонів на ТОТ України під законодавство рф. Таким чином окупанти переслідують дві ключові цілі:

  1. Нав’язування громадянам на ТОТ, що “россия сдесь на долго” і тому налагоджує всю діяльність в процесах.

Проте на практиці, мешканці тот чинять спротив фейковим змінам. Та й “нове законодавство” не може запрацювати через брак кадрів та колаборантів на ТОТ, які б і мали їх запроваджувати. Також місцеве населення вже не вперше стикається із “законодавчими змінами” окупантів. Неодноразово впродовж 2022 року росіяни намагалися ввести в обіг лише свій рубль, проте місцеве населення й досі надає перевагу гривні. Також росіяни постійно переносять дедлайни щодо переходу на законодавство рф роботи малого та середнього бізнесу. Реєстри. які мали бути заповнені до осені 2022 року, через спротив місцевого бізнесу, досі не існують, і росіяни встановили новий дедлайн – до кінця 2023 року.

  1. Де-факто окупанти хочуть поділити ринки на ТОТ та поставити всюди кураторів від російської влади.

Адже одним з ключових процесів по переходу на норми рф – є переорієнтація сільськогосподарського сектору на ТОТ під ринок рф. Фактично, процес мародерства (вивезення українського зерна) буде “узаконений” з боку росіян. І куратори отримають одноосібний контроль над викраденням сільськогосподарських товарів з ТОТ. Аналогічна історія працює з фінансування будівельних робіт на ТОТ. Головним куратором фінансування робіт на ТОТ України є заступник голови уряду рф питань будівництва марат хуснулін, який в ручному режимі вирішує, хто буде відмивати бюджетні кошти на нібито соціальних проєктах. Тому, так звана інтеграція тимчасово окупованих територій України під законодавство рф є звичайним дерибаном  впливів для розкрадання коштів.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.