Росіяни збільшують тиск на кримських татар

Окупанти посилюють контрдиверсійний режим на півострові.

Попри роки терору, росіянам так і не вдалося придушити спротив місцевого населення на території тимчасово окупованого півострова. Тому, в кращих традиціях енкаведистів, росіяни посилюють репресії щодо місцевого населення. Головний акцент окупанти роблять на переслідуванні кримських татар. 

Центр національного спротиву попереджає, що окупанти збільшили кількість працівників спецслужб, які проводять стеження за активними громадянами та активно прослуховують мобільні пристрої.

Також наше підпілля фіксує збільшення арештів та видачі повісток кримським татарам.

Відтак, Центр національного спротиву закликає бути обережними й за можливості залишити регіон. Також нагадуємо, що на сайті центру є інструкція щодо чистки телефону та поводження під час арешту.

Також чистіть історію браузерів та відписуватися від українських телеграм-каналів перед виходом на вулицю. Посилання на перевірені новинні ресурси можете зберігати у вигляді QR-коду. 

Як відключити збереження історії пошуку в Chrome або Edge: хвилинне рішення.

ЦНС також закликає мешканців тимчасово окупованих територій повідомляти про пересування військової техніки та особового складу ворога через зручні вам додатки та месенджери. Зокрема телеграм-бот спротиву, СБУ або ж через форму на сайті ЦНС.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.