Росіяни збільшують виплати лікарям, щоб зацікавити їх їхати до України

Через спротив медиків на ТОТ окупанти мусять звозити лікарів з рф. 

 На тимчасово окупованих територіях в окупантів шалений дефіцит з лікарями. Серед тих медиків, що не покинули ТОТ, більшість чинять спротив окупантам і не підписують договори з росіянами. Проте намагаються лікувати місцеве населення. Деякі з них і поза межами лікарні.

Та через загострення росіянами гуманітарної кризи на ТОТ, зростає смертність серед цивільного населення. Це значно підвищує градус соціальної напруги. В тому ж числі суттєво зменшилась якість медичного обслуговування через перепрофілювання цивільних лікарень під військові шпиталі. 

 Окупанти вже налагодили систему так званих відряджень російських лікарів на ТОТ України. Та кількість охочих не достатня. Тому росіяни запроваджують додаткові виплати від 4.5 тис. до 18 тис.  рублів, тим фахівцям, що незаконно перебувають на ТОТ. Виплати будуть виконуватися коштом пенсійного фонду рф.

 Центр національного спротиву закликає мешканців ТОТ, за можливості, виїхати на підконтрольні українському уряду території та не ставати жертвою гуманітарної кризи. що створили окупанти.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.