Рух опору захопив техніку РЕБ ворога

[bt_bb_section layout=”boxed_1200″ lazy_load=”yes” allow_content_outside=”no” show_video_on_mobile=””][bt_bb_row][bt_bb_column order=”0″ lazy_load=”yes” width=”1/1″ width_lg=”1/1″ width_md=”1/1″ width_sm=”1/1″ width_xs=”1/1″][bt_bb_text]

На тимчасово окупованій території учасники руху опору захопили російську станцію радіо-перешкод Ртуть-БМ.

Ця платформа використовується для того, щоб заважати роботі радіодетонаторів артилерійських снарядів. Застосовується для прикриття переправ, зкупчення військ, та у місцях розташування штабів.

Учасники руху опору на відео повідомляють, що після незначної перестрілки військові РФ втікли, і кинули робочу техніку на місці бойового зіткнення.

Машина буде використана проти російських окупантів. Ми переконані, що з часом подібних відео від учасників руху опору буде з’являтися все більше і більше.

[/bt_bb_text][/bt_bb_column][/bt_bb_row][/bt_bb_section][bt_bb_section layout=”boxed_1200″ lazy_load=”yes” allow_content_outside=”no” show_video_on_mobile=””][bt_bb_row][bt_bb_column order=”0″ lazy_load=”yes” width=”1/1″ width_lg=”1/1″ width_md=”1/1″ width_sm=”1/1″ width_xs=”1/1″][bt_bb_text]

[/bt_bb_text][/bt_bb_column][/bt_bb_row][/bt_bb_section]
Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.