СБУ викрила колаборантів у Луганській та Херсонькій областях 

залізниця

Українські Сили оборони продовжують боротьбу із зрадниками.

Служба безпеки України зібрала доказову базу на вісьомох «посадовців» окупаційних адміністрацій РФ у тимчасово захоплених регіонах України. Вони працювали в окупаційних адміністрацій рф.

Зокрема на Луганщині за добровільну співпрацю з ворогом також судитимуть гауляйтера Сєвєродонецька.

З 2014 року він очолював окупаційну адміністрацію Брянки. Після повномасштабного вторгнення рф погодився на нове призначення.

Також СБУ викрила колишнього посадовця розформованої міліції, який після звільнення у листопаді 2014 року приєднався до терористичного угруповання «лнр».

У березні 2022 року він очолив «відділ поліції» в окупованому Новоайдарі, де займається придушенням руху опору та насадженням кремлівського режиму.

Зловмиснику повідомлено про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України:

▪️ ч. 1 ст. 111 (державна зрада);

▪️ ч. 2 ст. 260 (участь у діяльності не передбаченого законом збройного формування).

Ще однією ворожою поплічницею виявилась мешканка тимчасово окупованого Троїцького Луганської області.

Під час захоплення селища вона добровільно погодилась очолити «управління бухгалтерського обліку та фінансового забезпечення» у складі місцевої окупаційної адміністрації рф.

У Херсонській області викрито трьох мешканців обласного центру, які у період окупації міста обійняли керівні «посади» у створеній загарбниками «виборчій комісії».

Вони організовували проведення фейкового плебісциту щодо приєднання регіону до рф.

Слідчі СБУ заочно повідомили усім фігурантам про підозри за ст. 111-1 Кримінального кодексу України (колабораційна діяльність).

Центр національного спротиву закликає мешканців ТОТ передавати інформацію про колаборантів. Кожен, хто зрадив Україну – понесе відповідальність. 

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.