Серед окупантів збільшуються напруга через нерівномірне розподілення БК та місць розташування особового складу

Вагнеровці та кадировці забирають своїм найманцям найкращі будівлі для розміщення свого особового складу на ТОТ та стали отримувати спорядження в пріоритеті над мобілізованими зс рф.

Знищення великої кількості мобілізованих в одному з приміщень ПТУ у Макіївці на мить вирвало російське суспільство з їх пропагандистського світу, та посилило напругу між Генштабом ворога та фаворитами путіна – прігожина та кадирова.

Річ у тому, що саме найманцям ПВК “Вагнер” до якої прігожин вербує ув’язнених, й кадирівцям, які фактично контролюють захоплені землі Донбасу, надаються кращі приміщення для поселення рядового складу. Бо саме їх з прігожиним протеже сергій суровікін є командувачем об’єднаних сил рф в наступі на Україну.

Натомість мобілізовані отримують БК та приміщення за залишковим принципом. Відтак саме вагнерівців звинувачують військові ворога у втратах в Макіївці, бо приміщення ПТУ знаходилось на пустирі й було “легкою мішенню” для ЗСУ, чим останні й скористались. 

Натомість ботоферма прігожина почала у відповідь масовану атаку на шойгу й гєрасімова, звинувачуючи мобілізованих в тому, що їх позиції були помічені через користування мобільними, а отже їх смерть є наслідком непрофесіоналізму військових. Водночас прігожин проводить атаку на командування ворога завдяки постановчим відео, в якому звинувачує зс рф в недостатньому забезпеченні його найманців снарядами.  

Хоча солдати зс рф навпаки скаржаться, що саме вагнеровці отримують снаряди за пріоритетом, бо прігожин поспішає “взяти Бахмут” й остаточно зміцнити свою владу. А від його влади залежить кар’єрне просування суровикіна.

Свої інтереси в атаці на командування на зс рф, а саме на шойгу та гєрасімова, має й кадиров. Проте наразі голова окупаційної адміністрації Ічкерії втратив медійність й його найманці більше сконцентровані над збереженнями контролю потоків грабування Донбасу. Та навіть не беручи активну участь в бойових діях його підлеглі мають краще забезпечення ніж кадрові російські військові.

Зауважимо, самі керманичі найманців також не поспішають відвідувати зону бойових дій. Пригожін більше приділяє увагу відвідуванню моргів та шпиталів в оточенні охорони, а кадиров спілкуванню у соцмережах. Це вже є фактом внутрішньої напруги всередині найманців.

 

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.