Шойгу проти Пригожина: у рф наростає конфлікт серед військового керівництва

“Вагнерівці” нарощують свій вплив серед військових рф. 

Помітно, що разом з тим, як росія стрімко втрачає особовий склад регулярних військ, все більшу вагу набувають ПВК та “кадирівці”.  На тимчасово окупованих територіях півдня України більшу частину заведених військ уже складають мобілізовані. Стрімко розростається чисельність ПВК Вагнера придворного кухаря путіна – євгенія пригожина, бандформування якого вже значною мірою укомплектоване із засуджених. 

Відповідно до наявної інформації, у середовищі вищого військового керівництва рф наростають суперечності. Пригожин звинувачує у провалах шойгу та герасимова, а ті своєю чергою кивають на путіна. Паралельно кадиров та його польові командири формують на тимчасово окупованих територіях свою бізнес-мережу та отримують все більше влади.  

За нашою інформацією, відбулась неофіційна зустріч пригожина та глави адміністрації президента рф антона вайно, на якій обговорювалися невдачі росіян в Україні. Пригожин і далі наполягає на тому, що шойгу має понести відповідальність. Та під час розмови учасники також озвучували думки про негативний вплив путіна на перебіг війни, адже президент рф в особистому порядку може змінити плани військових та втручатися та тактичний рівень планування. 

Якщо кілька років тому “ПВК Вагнера” виступала виключно як приватна компанія з надання послуг, то наразі ця ситуація змінюється. Пригожин створює повноцінну армію, якою сам і керує. Деградація політичних еліт рф призводить до повернення феодальних традицій в державному управлінні. В рф приходить момент, коли окремі політичні гравці посилюють свої власні позиції. Це стає можливим тоді, коли держава втрачає монополію на застосування сили. Активний розвиток ПВК до цього й веде.

 

 

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.