Смерть від алкоголю, бійки та промивання мізків – про що розповіли документи російських окупантів

Центр національного спротиву публікує чергові дані від інформаторів з 83 окремої десантно-штурмової бригади з Уссурійська

ЦНС вже розповідав, що має багато персональної інформації російських десантників та навіть завітав до них в гості, поки що віртуально. Цього разу публікуємо свіжу порцію документів наданих нашими інформаторами. Принагідно хочемо нагадати, що всі інформатори Сил оборони України можуть скористатися спеціальною європейсько-українською програмою захисту свідків. Всі російські військові, які готові надавати докази воєнних злочинів Кремля і повідомляти важливу інформацію, мають шанс почати нове спокійне життя в одній з країн Європи з солідною винагородою.

А поки що ми розповімо, як проходить звичайна служба російських окупантів.

За два роки до повномасштабного вторгнення до України МО рф вирішило посилити промивання мізків своїм військовим для чого розробило нову методичку і наказ з промовистим номером 404.

Хотіли забезпечити «високу морально-психологічну готовність до виконання завдань» і навіть вивчити «норми моралі та військової етики,, ..норми міжнародного права». Втім, як водиться в сучасній росії, розмови про мирне існування і демократичні основи так і залишаються порожніми гаслами.

Варто звернути увагу на широкий перелік засобів виховання окупантів. Зокрема в ньому є «патріотичні фільми» – ще одна причина, чому Україні вкрай важливо заборонити будь-які культурні продукти, пов’язані із російською федерацією. Серед тем лекцій є і такі: «Церква і держава», «Церква і армія в росії».

Втім, судячи з масових воєнних злочинів військових ЗС рф проти мирного населення України, ці заняття вони прогуляли.

Хоча і до війни десантні війська рф не могли похвалитися високою дисципліною. Так, згідно з повідомленнями, у 2018 році під час навчань на полігоні капітан Саніахметов і прапорщик Муратов вирішили трохи зняти стрес після важкого дня занять. В результаті капітана знайшли мертвим, а прапорщика встигли врятувати в шпиталі неподалік. Обидва отримали героїчний діагноз, традиційний для російської армії – «отруєння сурогатним алкоголем важкого ступеню».

Траплялися і нестатутні відносини, наслідки яких браві російські офіцери традиційно намагаються приховати. Старший лейтенант Шмиров вдарив підлеглого ногою в груди, зламав йому ребра, через що у того почалося запалення легенів. Але цей недоофіцер до останнього намагався залишити в таємниці порушення, залякував постраждалого та навіть намагався його сховати на приватній квартирі. Якщо вони так ставляться до своїх же військових, то чи варто від таких очікувати дотримання норм міжнародного гуманітарного права – питання радше риторичне.

Через таке ставлення та низьку дисципліну в російській армії люди гинули і до «СВО», далеко від справжніх бойових дій. Згідно з власним аналізом в російських повітрянодесантних військ за 2017 рік загинуло 30 військовослужбовців. Не випадково, що «критичною» названа ситуація саме в 83-ій бригаді, яка потім звірствувала в Бучі.

Крім пропаганди російські військові намагаються займатися і бойовою підготовкою, про що роблять фотозвіти для командування.

Чому намагаються? Тому що згідно з отриманими від інформаторів даними, вони вчаться «воювати з НАТО», а не з Україною. Всі методички присвячені саме військам Альянсу, особливо кумедно при цьому виглядають дані щодо ЗС ФРН в папці під назвою «Фашисти» в каталогу «Вороги». При чому ці дані здебільшого застарілі, а єдиною більш-менш свіжою інформацією є довідник по ЗС Грузії, в якому історична довідка про країну дуже лаконічно закінчується на подіях 8 серпня 2008 року, без вказання справжніх причин війни, яка тоді почалася.

Цікаво також розглянути матеріали щодо завантаження ешелону з військовими та технікою бригади, який мав відправитися наприкінці січня 2022 року. Тепер ми вже знаємо куди саме поїхав цей ешелон.

Вистачає і документів із грифом «Таємно» або «Для службового користування», як-от наприклад, списки військовослужбовців бригади, яких відправляли воювати до Сирії.

Ці дані передані до відповідних українських служб для більш ретельного вивчення.

У свою чергу ЦНС хоче вкотре нагадати, що воєнні злочини не мають терміну давності і всі злочинці рано чи пізно будуть відповідати за свої вчинки. Єдиний шлях уникнути покарання – співпраця з Силами оборони України.

Центр національного спротиву пропонує всім російським військовим, які хочуть врятувати своє життя та отримати прихисток в Європі, відправляти інформацію про свої підрозділи, докази воєнних злочинів, службові документи. Це єдина можливість отримати шанс на нове нормальне життя.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.