Спротив набирає обертів попри намагання росіян його зупинити, – огляд з ТОТ 

Партизани з тимчасово окупованих територій несуть покарання окупантам і всіляко нагадують останнім, що їх життя на українській землі недовговічне. Центр національного спротиву підготував огляд головних подій з ТОТ.

Ліквідація окупантів

На початку тижня на Херсонщині партизани підірвали саморобним вибуховим пристроєм  блок-пост окупантів біля військового інфраструктурного об’єкта.

Також в Новій Каховці невідомі герої ліквідували російського гастролера та пропагандиста сергєя твєтінского, який активно співпрацював з окупаційною адміністрацією та очолював приймальню псевдопартії «Справедлива Росія – ЗА ПРАВДУ.

Крім того, вночі із 26 на 27 квітня у селі Великі Копані, Олешківського району партизани знищили двох окупантів, які регулярно знущалися з місцевих жителів.

Також на Запоріжжі триває активна боротьба з окупантами. 27 квітня вранці у Мелітополі пролунав вибух внаслідок якого ліквідували поліцая-зрадника олександра міщенка.

Останній працював у так званому “мвс” на посаді заступника начальника з кадрових питань, проте фактично займався охороною місцевих гауляйтерів. Другим потерпілим під час ранкового вибуху є поліцай юрій акімов, який потрапив у лікарню у важкому стані.

Поряд з цим активісти громадського руху спротиву окупації “Жовта стрічка” поширюють українську символіку вулицями Мелітополя попри активні контррозвідувальні заходи росіян.

Патріотичні акції також проводяться в тимчасово окупованому Луганську. Попри те, що місто вже 9 років перебуває в російській окупації, невідомі герої й надалі нагадують росіянам, що вони в чужому для них місті.

Окупанти затягують зашморг

Так, на Херсонщині росіяни погрожують депортувати тих, хто відмовляється отримувати паспорт рф. Зокрема окупанти ходять по селах й “агітують“ отримувати паспорт. Також, крім депортації, окупанти погрожують місцевому населенню не пропускати через блокпости з українським паспортом.

Загалом окупанти всіляко намагаються паспортизувати населення вигадуючи нові “правила“, такі як безкоштовне харчування для дітей 1-4 класів на тимчасово окупованих територіях півдня України, за заявою батьків з паспортом рф. 

Останнє ніби має підтвердити батьківство, але фактично є ще одним елементом тиску. Метою є максимальна паспортизація до місцевих виборів, які окупанти планують провести на ТОТ на початку вересня.

Разом з цим в тимчасово окупованому Криму ворог продовжує посилювати заходи щодо виявлення членів українського підпілля. Проводяться обшуки квартир тих, кого вони підозрюють “нелояльності”, в тому числі без присутності господарів. Також на вулицях почастішали випадки вибіркових  перевірок.

Схожа ситуація й в інших регіонах півдня, де росіяни в очікуванні ймовірного “контрнаступу” посилюють патрулювання для виявлення “диверсантів”. Проте ці перевірки марні, коли більшість населення сприймає тебе як ворога.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.