ССО спільно з командою InformNapalm евакуювали з зони бойових дій мобілізованих в “ЛНР” українців

Бійці Сил спеціальних операцій спільно з волонтерами InformNapalm провели евакуацію з двох громадян України, які були незаконно мобілізовані в самопроголошеній “ЛНР”.

Як ми повідомляли раніше, темпи примусової мобілізації на території так званої ЛНР знову наростають. Росіяни масово мобілізовують чоловіків до лав своїх військ та терористичних організацій. Двоє громадян вийшли на зв’язок з блогером та активістом з Донецька Віталієм Овчаренком. Після спланованої операції мобілізовані отримали чіткі інструкції та були прийняті бійцями ССО. Вони не  будуть брати участь в бойових діях, їм наданий притулок та можливість повернутись до мирного життя далеко від лінії фронту.

Нагадаємо, Центр спротиву підготував інструкцію як здатися в полон.

Мобілізація на тимчасово окупованих територіях Луганщини стає жорсткішою. Росіяни тепер мобілізовують людей з інвалідність, а також підняли віковий ценз, тепер мобілізовують до 65 років. Усі чоловіки, хто отримав паспорт росіян чи псевдореспубліки, підлягають мобілізації. Раніше, ми пояснювали, чому чоловікам на ТОТ необхідно уникати паспортизації, адже це пряма загроза для життя.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.