Центр спротиву проведе навчання для підготовки операторів БПЛА

В понеділок, 9 жовтня, стартує 2-тижневий курс «Мультикоптер» від Центру національного спротиву та Центру підготовки операторів БПЛА «Крук». Курс призначений для підготовки оператора БПЛА мульти роторного типу з повного 0.

Крім практичних навичок керування дроном ви навчитесь:

• Маскуванню, розвідці, роботі двійками та іншим навичкам, що необхідні для успішної роботи оператора БПЛА ;

• Роботі з технічними складовими та різними пристроями, які покращують роботу та підвищують ефективність застосування БПЛА;

• Роботі зі спеціалізованим ПО, таким як «Кропива», «Дельта» та іншими додатками.

По завершенню курсу ви станете повноцінним оператором БПЛА, який не тільки вміє керувати дроном, а й знає всі тонкості успішного застосування в умовах бойових дій. Крім цього, ви отримаєте сертифікат про проходження курсу, який буде підтверджувати вашу кваліфікацію.

Тривалість курсу: 2 тижні, початок 9 жовтня. Заняття будуть проходити кожен день по буднях, 5 днів на тиждень, з 9:00 по 18:00.  

Щоб подати заявку на проходження курсу необхідно надіслати електронний лист з документами на пошту Центру БПЛА «Крук» [email protected] з темою листа «Навчання Мультиротор; Спротив».  

Документи, які необхідно додати до листа:

1. Заявка на Керівника навчально-методичного центру з підготовки пілотів БПЛА у довільній формі та згоду на обробку персональних даних (можна від руки). Наприклад: «Прошу зарахувати на навчальний курс «Мультиротор», даю згоду на обробку персональних данних. ПІБ, підпис, дата».

2. Скан паспорту: 1,2, 11 сторінки, якщо ID-картка – 1,2 сторона та довідка про реєстрацію/прописку.  

Після цього ваші документи будуть направлені на перевірку. Якщо перевірка буде успішною, з вами зв’яжеться представник Центру «Крук».

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.