Укази російського диктатора юридично нікчемні

Головний окупант підписав укази про визнання “незалежності” Запорізької та Херсонської областей, але це не змінює приналежність цих територій до України.

Окупанти продовжують перебувати у світі своїх ілюзій щодо правомірності указів російських органів влади. Наразі ми спостерігаємо намагання повторити кримський сценарій, де після “референдуму” під дулами автоматів рф визнає “незалежність” регіону України й потім приймає його до складу країни. Так виглядає логіка загарбника.

Та ці документи не мають ніяких правових наслідків і є суто пропагандистською картинкою щодо створення точки старту для масової мобілізації в загарбаних регіонах. Для України й іншого цивілізованого світу ці процеси ні на що не впливають й не змінюють карту України чи рф.

Водночас зауважимо, що вождь окупантів навмисно підписав указ про визнання незалежності всіх областей в межах адміністративних кордонів. Так, путін визнав незалежність Запорізької області без Запоріжжя. Це свідчить про реальну мету війни – загарбання якомога більше територій.

Також Центр національного спротиву нагадує, що з 1 жовтня окупанти фактично забороняють виїзд з тимчасово окупованих територій, адже вводять так звані перепустки. Відтак виїхати з ТОТ можна лише з дозволу окупантів, адже ті намагаються зупинити масовий виїзд місцевого населення, яке не підтримує захоплення регіону.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.