Українці відмовляються від співпраці з окупантами, поки партизани нищать ворога, – огляд з ТОТ   

На тижні черговий колаборант підірвався в автомобілі, а росіяни намагаються знайти працівників в фейкові установи. Центр національного спротиву підготував свіжий огляд головних подій на тимчасово окупованих територіях.

Черговий вибух в машині зрадника та відмова українців працювати на росіян 

Вранці 3 квітня в тимчасово окупованому Мелітополі вибухнув автомобіль в якому перебував колаборант максим зубарєв. Зубарєв обіймав посаду так званого “голови адміністрації селища Якимівка”. Наразі він у важкому стані й вивезений за межі Запорізької області. 

Українці відмовляються від співпраці з ворогом. Відтак росіяни планують завести додаткову партію “прокурорів” на тимчасово захоплені землі для репресій місцевого населення. Спочатку планувалось набрати прокурорів з місцевих зрадників, та їх кількість виявилась недостатньою. 

Також росіяни вимушені звозити лікарів на ТОТ. Для ліквідації дефіциту медперсоналу москва ввела нові правила ординатури на тимчасово окупованих територіях, де від лікарів не вимагають відомості про акредитацію та підтвердження про отримання іноземної освіти.

Крім цього, окупаційна адміністрація відзвітувала про створення 29 фейкових університетів на тимчасово захоплених землях, але не може знайти “студентів”.

“Університети” працюють на базі захоплених приміщень українських ВНЗ. Аби набрати студентів, місцевим обіцяють вступ без іспитів й стипендію, також на заочну форму відправляють колаборантів. Все це робиться для імітації “запуску навчального процесу”.

Також “ректорам” фейкових внз поставили завдання підготувати вільні гуртожитки для “студентів” з інших регіонів, яким також дозволено “навчатись” без здачі ЄДЕ. Також таким “студентам” обіцяють подальше працевлаштування на ТОТ. Так ворог хоче продовжувати політику зміни демографічного складу в регіоні.

Росіяни продовжують тиснути на українців

В Енергодарі окупанти викрадають працівники Запорізької атомної електростанції для “профілактичних бесід” у катівнях, аби ті підписували брали паспорти рф.

Так, ворог створив “кишенькову” професійну спілку до якої примусово мають приєднатись всі працівники станції, а для вступу необхідно отримати паспорт ворога. Всіх незгодних вивозять та катують.

Загалом, ворог нарощує темпи примусової паспортизації й вдається до насильства над тими, хто відмовляється брати ворожу макулатуру.

Ще наприкінці березня путін висловив своє невдоволення темпами паспортизації на ТОТ. У відповідь окупаційна адміністрація розробила плани паспортизації й запустила “мобільні групи” з паспортизації, які вдаються до тиску: від погроз до застосування фізичної сили.

На тимчасово окупованому півострові Крим місцеві поліцаї відчувають напругу й також посилили репресії місцевого населення. Так, в регіоні активізувалось ФСБ, яке вперше з 2014 року проводять активні перевірки автомобілів місцевих. Також під час обшуків поліцаї перевіряють телефони та ноути, аби виявити всіх, хто може бути причетним до українського підпілля.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.