Українські батьки масово вивозять своїх дітей з ТОТ перед початком російського “навчального року”

За останній тиждень суттєво збільшилась кількість родин з дітьми, які виїхали з тимчасово окупованих територій до вільної України.

Так за останній тиждень в середньому через блокпости півдня в день виїжджає 500 дітей з батьками. Однією з причин є настання навчального року й політика окупантів до примусу щодо здачі дітей на “навчання”.

Проте більшість батьків розуміє, що це не навчання, а русифікація. Окупанти звезли до окупованих територій своїх “педагогів”, які мають займатися пропагандою українських учнів. Документи щодо такого “навчання” не визнані світом й фактично на кону стоїть майбутнє дітей. 

Наразі росіяни посилюють тиск на батьків й погрожують штрафами та конфіскацією майна. Водночас обіцяють виплатити одноразову допомогу розміром 10 тис. рублів за кожну дитину, яку віддадуть в “школу”. Проте навіть така політика не дає результатів.

Центр національного спротиву закликає мешканців ТОТ евакуюватись з ТОТ на момент операції зі звільнення регіону. Повернемось після деокупації й наші діти будуть навчатись в українських школах.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.