Українські хакери провели операцію з дискредитації окупантських “волонтерів”

Активісти з “Кібер Спротив” дискредитували михаїла лучіна – військового злочинця, пошту якого зламали напередодні. 

Окупант відомий тим, що “засвітив” використання армією рф хімічної зброї, а саме скидання гранати К-51 з дрона на українські позиції. 

Завдяки злому його пошти  українські сили оборони отримали технічну документацію НДІ “Вєктор”, який розробляє для армії рф комплекси боротьби з українськими дронами.

Проте ворог займається також “волонтерською” діяльністю. Зокрема організовує збори на дрони для окупантів. 

Частину дронів та комплектуючих він продає через платформу Avito та переказує кошти на свій криптогаманець. Що характеризує його як не дуже добросовісного активіста, але розкрадання на «оборонці» це добра традиція росіян, що допомагає нам у боротьбі з окупантами.

Варто зауважити, що лучіном вже цікавиться російське “правосуддя”, що не заважає йому далі збирати гроші на потреби окупантів.

Частину зібраних коштів лучін накопичував на своїх приватних рахунках для придбання корисного технологічного обладнання, щоб передати окупаційним підрозділам.  Через закритість російської фінансової системи, ці кошти неможливо вивести з користю для руху Спротиву. Залишилося лише спустити круглу суму пожертв окупантів на товари сумнівного призначення. 

Скориставшись доступом до його “волонтерської” картки та аккаунту на онлайн-майданчику AliExpress, активісти вивели з його рахунків 25 тис. доларів придбавши речі інтимного характеру. Скасувати замовлення вже неможливо, а іграшки їдуть до свого господаря.

Таким чином окупанти не отримають дрони на які так довго чекають, а активісти “Кібер Спротиву” продемонстрували чудовий приклад диверсії.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.