Уповноважена путіна особисто контролює викрадення українських дітей до рф

Уповноважена при президенті рф з прав дитини марія львова-бєлова особисто контролює процес викрадення українських дітей з тимчасово окупованих територій.

Окупанти рапортують про вивезення дітей з інтернатів до віддалених регіонів рф, та подальше їх усиновлення росіянами. При цьому, варто зауважити, що не всі діти в таких закладах є сиротами, а деякі стали сиротами через вбивство їх батьків окупантами. 

Проте згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду, насильницька передача дітей з однієї етнічної групи до іншої є ознакою геноциду.  Дітей не віддають Україні, а навмисно вивозять якомога далі від Батьківщини та віддають в чужі родини, аби вони асимілювались у рф й забули своє коріння.

Відповідальною за міжнародний злочин є марія львова-бєлова, яка раніше особисто “усиновила” 16 річного хлопчика з Маріуполя. В коментарях вона сама зізнається, що викрадені діти “спочатку не люблять рф”, але потім “інтегруються”.

Минулого тижня львова-бєлова відвідала з візитом тимчасово окуповані території, де відрапортувала про вивезення ще 288 українських дітей до 15 регіонів рф. Чиновниця зауважила, що особисто розвозила дітей по інших родинах. Тобто, взяла відповідальність за черговий злочин.

Співучасниками злочину є гауляйтери денис пушилін (Донецька область), леонід пасєчнік (Луганська область), євген балицький (Запорізька область) та володимир сальдо (Херсонська область), які не маючи прав, віддають розпорядження про вивезення дітей. 

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.