В Бердянську працівники освіти масово відмовляються співпрацювати з окупантами

В Бердянську окупанти не можуть відкрити школи та дитсадки через брак персоналу, адже освітяни відмовились з ними співпрацювати.  

Попри постійний тиск, залякування та погрози з боку ворога на сьогодні переважна більшість педагогів відмовилась працювати на росіян. Так, з 16 дошкільних закладів, працюючих у місті, погодились на співпрацю з окупантами 6 завідувачів. З майже 800 працівників дитячих садочків, погодились співпрацювати 200.

Щодо шкіл, то та для окупантів ситуація ще гірша: з 18 шкіл лише 2 директори погодились на співпрацю з окупантами. З майже 1 000 працівників шкіл погодились на співпрацю близько 150 працівників. Загально з 1800 освітян лише 450 погодились співпрацювати і більшість з них – це молодші техпрацівники, а не педагоги. Саме тому, освітні заклади наразі не готові забезпечити навчальний процес. Відтак окупанти терміново намагаються знайти нових працівників. Як ми вже писали раніше, саме через масову відмову українців співпрацювати росіяни вимушені перевозити працівників з рф на ротаційній основі. 

Також зауважимо, що з 85 працівників Управління праці та соцзахисту Бердянського виконкому, співпрацювати з росіянами погодилось лише п’ятеро. Всі інші відмовились не лише співпрацювати, а й навіть надавати окупантам списки пільгових категорій, у тому числі й учасників АТО.

Як ми вже писали раніше, саме через масову відмову українців співпрацювати росіяни вимушені перевозити працівників з рф на ротаційній основі. 

Нагадаємо, напередодні в Бердянську поширили стікер з українським військовим та повідомленням, що місто чекає на звільнення від російської окупації.

 

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.