В Мелітополі місцеві обмалювали фарбою щойно встановлений окупантами пам’ятник

Окупанти встановили в Мелітополі пам’ятник колишньому співробітнику НКВД Григорію Бояринову, але місцеві одразу показали своє ставлення до нього.

Бояринов народився у рф й майже все життя провів там, окрім короткочасного проживання в Україні. На війні служив в НКВД. Був вбитий при штурмі палацу і голови Революційної ради Афганістану Хафізулли Аміна в Кабулі в 1979 році.

Фактично вбивство лідера Афганістану спровокувало подальше вторгнення СРСР в цю країну й війну в який загинуло понад 5 тис. радянських солдатів. Ось таки послужний список співробітника НКВД й стало достатньо окупантам аби встановити йому пам’ятник.

Та вже через кілька днів табличку на бюсті цього “діяча” замалювали чорною фарбою, адже місцеві не визнають героїв окупантів. Наразі пам’ятник вже почистили, але ставлення місцевих до окупантів від цього не змінилось.

Центр національного спротиву закликає місцевих мешканців не співпрацювати з окупантами, не отримувати паспорт ворога  за можливості залишити тимчасово окуповане місто до його визволення ЗСУ.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.