В Мелітополі партизани оголосили полювання на організаторів псевдореферендуму

Окупанти, які попри повну відсутність підтримки з боку населення, все ж таки готують виставу під назвою референдум у Мелітополі, матимуть на додачу до кримінального переслідування за українським кримінальним кодексом ще й потенційні ризики для здоров’я. Місцеві партизани оголосили про початок помсти за колаборантську діяльність.

Так, в ніч з 8 на 9 серпня, прогримів вибух в самому центрі міста, біля штабу «Єдиної Росії», який розташований у захопленому ТЦ «Фокстрот». Саме туди росіяни завезли своїх пропагандистів та політтехнологів для організації “волевиявлення”. Наразі вибух слугує лише попередженням для тих, хто має намір допомогти окупантам “легалізувати” окупацію.

Нагадаємо, раніше українське підпілля Мелітополя запропонувало гроші за перелік адрес, де ворог має відкрити дільниці. Аби також мати змогу “підготуватись до волевиявлення”.

Центр національного спротиву закликає громадян України та навіть тих, кого окупанти силою або умовами, заставили взяти російський окупаційний паспорт – не підтримувати референдуми або інші способи окупантів легалізувати свої імперські амбіції. Імперії залишились у 20 столітті. Попереду у нас тільки вільна та заможна Україна.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.