В Мелітополі розікрали кошти, які мали йти працівникам на псевдореферендумі

Так званим членам ДВК, яких звезли та знайшли в окупаційний адміністрацій, немає з чого платити зарплати.

Кошти, які виділялися на організацію “референдуму” в тимчавому окупованих районах Запорізької області було ефективно розкрадено гауляйтером балицьким та його поплічникам. В його адміністрації не очікували, що кремль в паніці оголосить про проведення фейкового голосування голосування 23-27 вересня. Тому, зараз, в терміновому порядку окупанти шукають волонтерів, які мають допомагати на “дільницях” та похідним бригадам, які прийматимуть “бюлетені” на дому. 

Та в адміністрації розуміють, що через спротив місцевих,  ніяких черг у волонтерство не буде. Тому, була дана квазівка по ОСББ міст добровільно-примусово подати списки людей, які візьмуть участь в організації псевдореферендуму. 

Водночас Центр національного спротиву закликає мешканців регіону евакуюватись з ТОТ, адже всі ці “референдуми” потрібні лише для початку мобілізації, про яку вже говорять колаборанти.Якщо ж змоги залишити регіон прямо зараз немає, то ігноруйте “референдум”, не ходіть на дільниці та не відчиняйте двері квартири у період його проведення незнайомим людям.

Нагадаємо, раніше Центр національного спротиву виклав в мережу дані членів так званих “виборчих дільниць”. Ознайомитись зі списком можна за посиланням.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.