В тимчасово окупованій Горлівці рашисти влаштували облаву на чоловіків

У тимчасово окупованій Горлівці на Донеччині внаслідок примусової “мобілізації” до окупаційної армії практично не залишилось чоловіків.

За даними розвідки окупаційні райвійськкоматам тимчасово окупованої Горлівки у взаємодії з силовими структурами окупантів поставлено завдання «мобілізувати» 6000 місцевих мешканців. У місті проводиться розшук чоловіків призовного віку. Тривають облави на Центральному ринку, місцях громадського відвідування, магазинах, ТЦ, АЗС тощо.

Враховуючи попередні «призовні кампанії» та втечу великої кількості чоловіків з міста, окупанти не можуть набрати достатню кількість людей під «мобілізацію». Натомість, ці заходи суттєво збільшують соціальну напругу – на сьогодні в Горлівці залишились виключно жінки, діти та люди похилого віку.

Нагадаємо, на півдні окупанти готують “мобілізацію” чоловічого населення. Зауважимо, що невід’ємним атрибутом “мобілізації” є отримання російського паспорта чи надання паспортних даних. Відтак Центр національного спротиву закликає утриматись від добровільної передачі особистих даних окупантам та ігнорувати паспортизацію ворога.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.