В яких умовах окупанти тримають викрадених людей на ТОТ

Кожен день на тимчасово окупованих територіях зникають люди, яких надалі утримують в нелюдських умовах.

Наразі триває розслідування щодо катівень. які функціонували в Херсоні під час окупації. Одну з таких виявили нещодавно в місті. Там тримали родичів військовослужбовців й правоохоронців, які не зрадили Україні. 

Також там перебували бізнесмени, чий бізнес потрапив в поле зору окупантів та звичайні мешканці міста, яких ворог запідозрював в любові до України. Люди місяцями сиділи без світла, спали на підлозі, а дні рахували за кількістю перенесених катувань.

Зауважимо, що наразі аналогічні катівні продовжують функціонувати на ТОТ. Там перебувають українці, яким навіть не пояснюють причини їх затримання. 

Раніше ми розповідали як відбувається процес викрадення людей на ТОТ. Зокрема, що такі затримання не мають сенсу, адже ворог навіть не вивідує інформацію, а просто вимагає від жертви зізнатись в “легенді” аби потім відзвітувати в Москву про успіхи в боротьбі з “диверсантами”. Чи, як сказано вище, окупанти просто тиснуть через жертву на родичів чи хочуть отримати майнові цінності викраденої людини.

 

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.