Ворог намагається поширити свою пропаганду серед малозахищених верств населення ТОТ

Окупанти активно насаджують свою пропаганду на тимчасово захоплених територіях, зокрема внаслідок програми “русский мир”.

Для всього цивілізованого світу словосполучення “русский мир” є негативною нацистською конотацією, але окупанти пишаються цим й створили відповідну програму з насадження своєї пропаганди.

Зокрема на ТОТ півдня ворог видає телевізійне обладнання пільговим категоріям, а також мешканцям населених пунктів, де не приймає російське телебачення. Установка обладнання безкоштовна як й відсутня плата за користування. 

Проте власники відповідних приймачів можуть дивитись лише визначені федеральні російські канали. При цьому, окупанти вилучають в українців особисті супутникові антени, аби ті не могли дізнаватись правду.

Центр національного спротиву нагадує, що пропагандисти нацистської Німеччини не уникли покарання за свої злочини після війни, відповідно й російські апологети війни не уникнуть відповідальності. 

Водночас ми закликаємо українців уникати встановлення російського телевізійного обладнання, адже російська пропаганда несе за собою бідність, рабство та смерть. 

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.