Ворог створив перші мілітарні дитячі об’єднання на ТОТ

Окупанти відзвітували про “присягу” перших дітей на тимчасово окупованих територіях в дитячому мілітарному русі “юнармії”, яке курує міністерство нападу рф.

Зауважимо, що “юнармія” створена по образу гітлер’югендів в нацистській Німеччині й формується добровільно-примусово з підлітків. Члени руху з досягненням повноліття стають першими в чергу на призов до армії рф.

В самій рф неодноразово лунали заклики застосовувати підлітків у військових діях. Центр національного спротиву закликає батьків не віддавати дітей до мілітарних рухів кремля, адже йдеться про їх майбутнє.

Нагадаємо, ворог створив осередки “юнармії” в Генічеську (Херсонська область) та в Мелітополі (Запорізька область). В Мелітополі осередок розміщується в одному з приміщень педагогічного  університету ім. Макаренка. Керівником осередку став т.зв. ректор “мелітопольського державного університету” андрій чуйков. В Генічеську за мілітаризацію дітей відповідає росіянин Серафим Іванов, якого для цього окупанти привезли до України з Санкт-Петербурга.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.