Ворог займається русифікацією українських дітей на ТОТ

Росія не припиняє вести пропагандистську роботу з метою русифікації цивільного населення на тимчасово окупованих територіях й подальшого насадження своєї ідеології та здобуття довіри до окупаційної влади.

У селі Стрілкове Генічеського району Херсонської області окупаційна адміністрація рф примушує працівників та учнів підконтрольних окупантам закладів освіти виконувати гімн рф під час перерви між заняттями, а також вивчати конституцію рф у позаробочий час.

Нагадаємо, восени 2022 року у всіх школах і коледжах рф щопонеділка введено обов’язкове позакласне заняття “Разговори о важном”. Проводить таке заняття класний керівник, який отримав набір “патріотичних” методичок з темами.

Українським же дітям водночас заборонено слухати українські онлайн заняття, погрожуючи батькам штрафами, у разі виявлення таких фактів.

Окупантам надважливо створювати у свідомості людей світ задзеркалля для виправдання шкоди яку наносить російська воєнна машина. Відтак заклади освіти на ТОТ перетворились в осередки пропаганди, яка не має нічого спільного з навчанням.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.