Виготовлення димової шашки в домашніх умовах

В умовах окупації всі методи боротьби мають свою цінність. Сьогодні ми навчимо вас робити димові шашки.

Димова шашка не сильно зашкодить ворогові, але «димовуха» може стати в пригоді при диверсійних чи саботажних діях, або коли вам нудно. Вона відвертає увагу окупанта від патрулювання, та дає більше простору вам для маневрів. Також дим на вулиці не дозволить ворогові розслабитись під час чергування.

Інгредієнти:

  • картонна втулка;
  • калієва селітра;
  • цукор;
  • парафін або воскові олівці;
  • скотч, папір.

Виготовлення:

  1. Візьміть картонну втулку, та закрийте один кінець за допомогою скотча та паперу (якщо є можливість, можна вирізати заглушку з оргаліту та приклеїти її термоклеєм) ;
  2. Подрібніть окремо цукор та селітру за допомогою кавомолки та змішайте отримані речовини в пропорції 1:1;
  3. Розплавте парафін або кольорові олівці чи дитячі пастелі на основі парафіну (якщо використовувати кольоровий парафін, то дим буде кольоровим), приблизно 0.25 від отриманої суміші у пункті 2;
  4. До розплавленого парафіну/воску додайте суміш цукру та селітри та розмішайте до отримання однорідної маси;
  5. Отриману речовину залийте в раніше підготовлений корпус та почекайте, поки речовина застигне;

Шашка готова, для активації підпаліть наповнювач з відкритого боку. Також можна під час застигання речовини, вставити кілок в шашку, щоб там утворився простір. Після застигання туди можна буде помістити імпровізований запал, для зручнішої активації.

Кількість диму в шашці залежить від кількості суміші. Зазвичай саморобні шашки не продукують достатньо диму для створення щільної завіси, яка могла б прикрити діяльність групи. Але чудово підходять для відволікання уваги чи подачі сигналів.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.