Викрадення окупантами дітей, культурних цінностей та перепис населення, – огляд з ТОТ

Тимчасово окуповані території України залишаються хитким фундаментом для планів ворога, оскільки підпілля не припиняє своєї роботи. Центр національного спротиву підготував новий огляд головних подій за тиждень.

Незламність спротиву

В тимчасово окупованому Мелітополі набирає обертів флешмоб місцевого жіночого підпілля. Рух спротиву «Зла мавка» влаштували флешмоб зі зривання та топтання російських прапорів.

Своєю чергою, в пошуках підпілля, росіяни посилюють «фільтраційні заходи» з обшуками автомобілів місцевих мешканців на тимчасово окупованих територіях Запорізької області.

На тимчасово окупованих територіях Херсонщини росіяни проводять так званий перепис населення. Ціль: перевірити цивільне населення регіону на наявність російського паспорта та причетність до партизанського руху.

А також вимикають мобільний зв’язок на ТОТ Херсонщини, щоб місцеві мешканці не могли передавати Силам Оборони України інформацію про російські війська. 

Репресії та пограбування

Окупанти запланували проведення нових «медичних оглядів» для дітей ТОТ Луганщини, щоб підготувати їх до подальшого вивезення на територію рф. Так звані «медичні огляди» на тимчасово окупованих територіях є лише фікцією, яку росіяни використовують як привід для подальшого вивезення дітей.

А також в середині травня окупанти провели заходи «військово-патріотичного виховання» для школярів в тимчасово окупованому Криму, де дітей готують до бойових дій проти України – навчають стрільбі з автоматичної зброї та наданню першої медичної допомоги.

Тим часом колаборанти, яких окупаційна адміністрація призначила «керівниками» Бердянського художнього музею ім. Ісаака Бродського, отримали інструкції щодо розграбування культурних цінностей Запоріжжя.

Водночас кадирівці на тимчасово окупованій території Запорізької області, грабують «безхазяйні» офіси та магазини. Викрадене майно вивозять на територію рф. Дана практика вже стала систематичною, а окупаційна «поліція» відмовляється реагувати на дані випадки.

Зокрема чимало російських кримінальників, які знаходяться у розшуку в рф, знайшли прихисток на тимчасово окупованих територіях. Окупаційні адміністрації не надто переймаються ситуацією, адже «заходи безпеки» в розумінні окупантів полягають не в забезпеченні правопорядку, а в боротьбі з партизанами та залякуванні місцевих мешканців.

Також окупанти арештовують чоловіків на ТОТ за найменшого приводу, з метою тиску на затриманих, схиляючи їх до служби в окупаційній армії.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.