Як убезпечити себе від російської мобілізації у фільтраційних таборах

Головне – збереження життя, інколи краще обрати шлях “пасивної лояльності” та виїхати у рф, де можна дочекатися перемоги України.

Аби покинути окуповані території, українські чоловіки, які з тих чи інших причин не виїхали раніше, змушені проходити фільтраційні табори і відкрито про себе заявляти: надати паспорт та військовий квиток. Якщо ж за станом здоров’я вони придатні до служби, є ризик, що ворог змусить їх приєднатися до своєї армії.

Тож як убезпечити себе від російської мобілізації?

  1. Сьогодні для мешканців окупованих територій єдиний шлях виїхати — через росію, але це вікно можливостей дуже швидко скорочується, бо рф закриває кордони, щоб утримати власне населення.
  2. Існує варіант виїзду в Європу через територію білорусі. Кордон з росією там відкритий, і пункти пропуску з європейськими країнами також працюють.
  3. У першу чергу росіяни видають повістки тим, кому вони перед тим вручили російський паспорт. Тобто очевидний спосіб — не погоджуватися отримувати російське громадянство.
  4. У випадку примусової мобілізації можна повідомити про це на сайті Національного інформаційного бюро.
  5. Якщо українець буде вперто відстоювати свої права, то є ймовірність, що його може бути ув’язнено, але ж він не потрапить у м’ясорубку на передовій.
  6. Слід використовувати будь-які методи: довідки про стан здоров’я, релігійні переконання, що завгодно, аби не стати гарматним м’ясом.
  7. Заради збереження власного життя можна спробувати вирватися з фільтраційного табору навіть у ворожу росію і розчинитися там до закінчення війни, щоб потім повернутися в Україну.
Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.