Зі святом, Нескорені!

Сьогодні Україна святкує 32-у річницю Незалежності, з яких третину часу триває війна за наше існування, яка закаляє наш Спротив.

За планом кремля, 24 серпня 2022 року мала завершитись окупація нашої країни й знищення нашої нації, та на заваді стали ми всі з вами: ЗСУ, партизани, волонтери та прості громадяни, які об’єднались заради знищення ворога.

ЗСУ нищили ворога на півдні та півночі, звільняли Херсонщину та Харківщину й продовжують звільняти наші території та нищити ворога саме в цю мить. Українське підпілля нагадує окупантам, про неухильність покарання та передає інформацію Силам Оборони. Волонтери, ризикуючи життям, везуть воїнам спорядження на яке скидається вся країна.

Росіяни вдаються до терору цивільного населення, нищать міста та інфраструктуру, сподіваючись зламати наш спротив. Та їх надії марні. Ми пережили зимову темряву та холод, ми відновлюємо будинки після обстрілів Одеси, Львова, Києва чи Чернігова й відбудуємо кожен міст та кожне місто.

Попереду ще багато роботи й знищених окупантів. Проте саме це ціна нашої Незалежності, заради якої б’ється вся країна й ми досягаємо своєї мети. Зі святом, нескорені!

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.