Окупанти продовжують незаконне вивезення українських дітей в рф

8 червня 150 дітей зі Старобільського району Луганської області були незаконно вивезені до оздоровчих баз відпочинку «Лесной» та «Сосенка» Прикубанського району Карачаєво-Черкеської республіки рф. З червня у цих закладах очікують на 750 дітей із тимчасово окупованої території Луганщини.

Наразі достеменно відомо про 19 393 дитини, які були незаконно вивезені в росію з ТОТ України. Про це 13 травня заявив президент України Володимир Зеленський під час спільного брифінгу у Римі із прем’єр-міністеркою Італії Джорджею Мелоні.

Водночас на тимчасово окупованих територіях проводять так звані медогляди дітей.

Якщо ви володієте будь-якою інформацією щодо людей, які причетні до викрадення українських дітей з ТОТ – повідомляйте про них в наш телеграм-бот.

На всій території ТОТ окупанти проводять  «поглиблені профілактичні медичних оглядів» дітей. Даний підхід є одним з елементів комплексних заходів щодо вивезення українських дітей на територію рф. Адже ті діти, які нібито не проходять так званий медогляд – відправляються в рф «на лікування». На відповідну схему викрадення дітей уряд рф виділив близько 1.5 млрд рублів. Процес очолює міністерство охорони здоров’я рф за кураторства уповноваженої путіна з прав дітей марії львової-бєлової, якій 17 березня суд у Гаазі видав ордер на арешт.

Хоча фактично, якісних медоглядів не відбуваються. Левова частина коштів розкрадається на кількох рівнях. Зокрема окупаційними адміністраціями та групами медиків, які прибувають з території рф для проведення «медоглядів». Такі заходи є профанацією та прикриттям для викрадення дітей.

Нагадаємо, окупанти промивають мізки українським школярам щодо «сво».

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.